خلف وعده بهمن موتور به مشتریان در تحویل خودرو – مجله ماشین | کار تو رنت

0 4


خلف وعده بهمن موتور به مشتریان در تحویل خودرو – مجله ماشین | کار تو رنتمشتریان بهمن موتور  از تاخیر در تحویل خودرو توسط شرکت بهمن موتور گلایه کردند.

به گزارش مجله ماشین، مشتریان بهمن موتور که در سامانه یکپارچه خودرو  ثبت نام کرده در صف انتظار تحویل خودرو هستند.

این روز‌ها وعده تحویل خودرو‌ها به مشتریان از سوی شرکت‌های خودروساز به مشتریان همچنان در هاله‌ای از ابهام مانده و این عدم همکاری و همراهی شرکت‌های خودروساز دستاورد چندانی را برای مشتریان به همراه نداشته و آن‌ها را نگران کرده است.

متن پیام مشتریان بهمن موتور درباره خلف وعده بهمن موتور به مشتریان در تحویل خودرو

با سلام ما تعدادی از ثبت نام کنندگان بهمن خودرو در سامانه یکپارچه خودرو از شما خواهشمندیم در ارتباط با عدم تحویل خودرو در موعد زمستان و عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه پیگیری کنید تا شاید به حق خود برسیم. در ضمن این شرکت از ابتدای سال تاکنون فقط ۶ دفعه اعلام بخشنامه داشته و الباقی متقاضیان در بلاتکلیفی و ترس از عدم تحویل خودرو رنج می‌بریم. لطفا رسیدگی کنید.

سلام و وقت شما بخیر بنده در طرح یکپارچه خودرو در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ خودروی فیدلیتی از شرکت بهمن موتور را انتخاب کردم که طبق اولویت بندی سامانه یکپارچه احراز زمستان ۱۴۰۲ شدم. در حال حاضرمتاسفانه هیچ گونه خبری از بخشنامه زمستان این خودرو نشده است. از شما خواهشمندم پیگیر این موضوع باشید.

سلام وقت بخیر. ببخشید بنده از حواله داران موعد زمستان خودروی فیدلیتی بهمن موتور هستم. اول ماه برای اینکه پولمان حاضر شود خودروی خود را فروخته که الان ۱۰۰ میلیون ضرر کردم. بسیاری از متقاضیان مانند بنده هم ضرر کردند که این موضوع باعث نگرانی آن‌ها نیز شده است. لطفا رسیدگی کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید

S
Leave A Reply

Your email address will not be published.