طفره‌‌ ایران‌خودرو از فراخوان واریز وجه خودرو‌ پارس در نبود مشتری‌مداری‌ | کار تو رنت

0 6


طفره‌‌ ایران‌خودرو از فراخوان واریز وجه خودرو‌ پارس در نبود مشتری‌مداری‌ | کار تو رنتبا وجود اینکه مشتریان خودروهای خانواده پارس با موعد تحویل زمستان مدت‌هاست در انتظار ارسال فراخوان واریز وجه هستند، اما این شرکت خودروساز درباره زمان ارسال فراخوان، از اطلاع‌رسانی طفره می‌رود و این عدم پاسخگویی موجب نگرانی مشتریان شده است.

به گزارش مجله ماشین، برخی از مشتریان عنوان کرده‌اند که شرکت ایران خودرو هیچ برنامه و زمان‌بندی مشخصی در ارسال بخشنامه‌های فروش ندارد.

آنها همچنین عنوان کرده‌اند که در حال حاضر متقاضیان پارس ساده، پارس elx و پارس سفارشی که تعهد سامانه یکپارچه برای تحویل خودرو به آنها زمستان ۱۴۰۲ است، هر روز منتظر پیامک بخشنامه فروش هستند و ایران‌خودرو هیچ‌گونه پاسخی برای برنامه فروش ارائه نمی‌کند.

مشتریان علت نگرانی خود را از تاخیر در ارسال فراخوان واریز وجه این طور شرح دادند که: در حال حاضر در مورد اغلب خودروهای ایران‌خودرو برای زمستان ۱۴۰۲، بخشنامه فروش اعلام شده است اما از ارسال فراخوان برای ‌خودروهای گروه پارس خبری نیست، ضمن اینکه برای بخشی از تعهد‌ات پاییز ۱۴۰۲ پارس سفارشی نیز بخشنامه‌ای صادر نشده است.

مشتریان عنوان کرده‌اند: این در حالی است که ایران‌خودرو در اقدامی غیرمنتظره برای متقاضیان خودروی سورن زمستان ۱۴۰۲ سامانه یکپارچه، بخشنامه تبدیل به خودروی پارس صادر ارائه کرده است‌.

عدم تاخیر در ارسال فراخوان های واریز وجه خودروهای گروه پارس فقط مربوط به خودروهای با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲ نبوده است بلکه در مورد متقاضیان این خودروها با موعد تحویل تابستان نیز سابقه دارد و در آن ایام گلایه‌ها فراوانی از سوی مشتریان بابت تاخیر در ارسال دعوت نامه مطرح شد.

در آن زمان ایران‌خودرو به مشتریان پارس پیشنهاد داد تا به جای این خودرو ۲۰۷ تحویل بگیرند که مورد استقبال واقع نشد.

برخی کارشناسان بازار خودرو معتقد هستند ایران‌خودرو به دنبال اخذ مجوز افزایش قیمت خودرو خانواده پارس و سپس ارسال فراخوان است.

منبع: فارس

S
Leave A Reply

Your email address will not be published.