فورد موستانگ Mach-E رالی معرفی شد | کار تو رنت

0 47


فورد موستانگ Mach-E رالی معرفی شد | کار تو رنت


فورد موستانگ Mach-E رالی با اسب بخار قدرت و ۸۸۰ نیوتن متر گشتاور معرفی شد.

به گزارش مجله ماشین، شاسی بلند الکتریکی جدید فورد موستانگ Mach-E رالی معرفی شد. این مدل دارای ویژگی های خاصی در طراحی، سیستم تعلیق است و همچنین به رینگ های آلیاژی سفید ۱۹ اینچی ویژه مجهز شده است.

رونمایی فورد موستانگ Mach-E رالی

نمونه اولیه فورد موستانگ Mach-E رالی اولین بار در جشنواره سرعت گودوود در اوایل سال جاری به نمایش درآمد و اکنون رسماً رونمایی شده است. این خودرو به سیستم تعلیق با فاصله ۲۰ میلی متری بیشتر از Mach-E GT از سطح زمین و کمک فنر MagneRide مجهز شده است.

فورد موستانگ Mach-E رالی
فورد موستانگ Mach-E رالی

مشخصات فنی فورد موستانگ Mach-E رالی

دو موتور الکتریکی در چرخ های جلو و عقب در مجموع ۴۸۰ اسب بخار قدرت و ۸۸۱ نیوتن متر گشتاور تولید می کنند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۳.۵ ثانیه است. با این حال، این مشخصات فنی هنوز هم داده های تخمینی هستند و ممکن است قبل از عرضه رسمی برای فروش، دستخوش تغییرات جزئی شوند.

برد رالی Mach-E تقریباً ۴۰۲ کیلومتر خواهد بود و به لطف بسته باتری ۹۱ کیلووات ساعتی می‌تواند به سرعت شارژ شود. نسخه رالی با طراحی چشمگیر و رینگ های سفید روشن ۱۹ اینچی، کالیپرهای ترمز برمبو قرمز، چراغ های جلو به سبک رالی و اسپویلر قوس دار خاص، آن را از سایر مدل های Mach-E متمایز می کند.

فورد موستانگ Mach-E رالی
فورد موستانگ Mach-E رالی

ویژگی‌های فورد موستانگ Mach-E رالی

فضای داخلی، پانل ابزار، ستون فرمان و پشتی صندلی ها با رنگ سفید روشن برجسته شده است.

این مدل جدید با عملکرد الکتریکی و قابلیت های خارج از جاده توجه ها را به خود جلب می کند و راه حل جدیدی را برای خانواده Ford Mach-E به ارمغان می آورد.

S
Leave A Reply

Your email address will not be published.