فورد F-150 مدل 2024 معرفی شد – مجله ماشین | کار تو رنت

0 56


فورد F-150 مدل 2024 معرفی شد – مجله ماشین | کار تو رنت


فورد F-150 مدل 2024 با تجهیزات استاندارد و فناوری بیشتر معرفی شد.

به گزارش مجله ماشین، فورد F-150 مدل ۲۰۲۴ فیس لیفت شده، رسما معرفی شد. این مدل از نظر طراحی تغییرات عمده ای را تجربه نکرد، اما تغییر واقعی در جزئیات آن بود. فورد F-150 مدل ۲۰۲۴ جدید اکنون با تجهیزات استاندارد، از جمله سیستم جدید Pro Access Tailgate فورد عرضه می شود.

طراحی فورد F-150 مدل ۲۰۲۴

تقریباً هر عنصر در جلو خودرو تغییر شکل داده است. به عنوان مثال، طراحی چراغ های جلو تغییر کرده است و دارای چراغ های روز جدید است. این چراغ های جلو به شکل حرف C قرار گرفته اند. وقتی کمی چشمانمان را پایین می آوریم، می بینیم که سپر هم تغییر کرده است. طراحی گریل با توجه به تجهیزات شکل می گیرد.

این طراحی که پاسخ فورد به فناوری های رقبای خود خواهد بود، شامل دو پوشش متفاوت است. در حالی که پوشش اول مانند یک کاور سنتی پیک آپ به سمت پایین باز می شود، پوشش دیگر را می توان از داخل این روکش به طرفین باز کرد. پوشش اصلی را می توان در موقعیت های ۳۷، ۷۰ و ۱۰۰ درجه باز کرد.

فورد F-150 مدل 2024
فورد F-150 مدل ۲۰۲۴

مشخصات فنی فورد F-150 مدل ۲۰۲۴

فورد F-150 مدل ۲۰۲۴ همچنین بعد از فیس لیفت، تغییراتی را در تجهیزات خود تجربه خواهد کرد. تریم جدید پلاتینیوم پلاس جایگزین لیمیتد شده است. این مدل که با موتور ۳.۳ لیتری V6 خداحافظی کرد، اکنون با موتور ۲.۷ لیتری EcoBoost V6 به صورت استاندارد عرضه خواهد شد. این موتور قادر به تولید ۳۳۰ اسب بخار قدرت و ۵۴۴ نیوتن متر گشتاور خواهد بود. انتظار می رود F-150 Raptor R موتور ۵.۲ لیتری V8 را حفظ کرده و قدرت خود را بیش از ۷۰۰ اسب بخار افزایش دهد.

فورد F-150 مدل 2024
فورد F-150 مدل ۲۰۲۴

ویژگی‌های فورد F-150 مدل ۲۰۲۴

این فیس لیفت همچنین به F-150 اولین گزینه نمایشگر هدآپ در تاریخ خود را داد. مدل های استاندارد دارای صفحه ابزار دیجیتال ۱۲ اینچی و سیستم اطلاعات سرگرمی هستند. مدل هایی که از سیستم عامل Sync 4 استفاده خواهند کرد، از نسخه جدید سیستم رانندگی خودران فورد، BlueCruise استفاده خواهند کرد. این سیستم ویژگی هایی مانند تغییر خط هندزفری و سیستم ردیابی لاین را به خودرو می دهد.

مشتریان تنها با پرداخت ۳۸۵۶۵ دلار می تواند فورد فورد F-150 مدل ۲۰۲۴ را خریداری کند.

S
Leave A Reply

Your email address will not be published.