قیمت خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت اعلام شد | کار تو رنت

0 58


قیمت خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت اعلام شد | کار تو رنت


شورای رقابت

۱۴۰۲-۰۴-۱۸

قیمت خودروهای مونتاژی در راستای اجرای دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری توسط شورای رقابت اعلام شد.

به گزارش مجله ماشین، در راستای اجرای ماده ۳-۱ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱، قیمت های محاسباتی محصولات مونتاژی که توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که در جلسات کارگروه خودروی این شورا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت، جمع‌بندی و پیشنهاد نهایی کارگروه مذکور مندرج در نامه شماره ۸۶۵/۱/۳۷۰/م مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ و ۹۹۳/۱/۳۷۰/م مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ سازمان یادشده به تصویب شورای رقابت رسید.

شایان ذکر است قیمت دو خودروی هایما S۵ و S۷ بر اساس مصوبه ۵۷۲ مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ لازم الاجراست. و از زمان ابلاغ نامه شماره ۱۱۱۹۷۵ مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر برخورد با رویه های مغایر با مصوبات این شورا، کلیه تولیدات خودروهای سواری مونتاژی از زمان ابلاغ قیمت به خودروسازان که مقرر است بر اساس مصوبات شورای رقابت مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ و ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ عرضه نماید بر اساس ثبت نام کنندگان سامانه یکپارچه متناسب با اولویت‌بندی‌های فصلی تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ اقدام به فروش نمایند.

لازم به ذکر است که قیمت‌های اعلام شده از سوی شورای رقابت، قیمت پایه بوده و به آن هزینه های قانونی شامل مالیات وشماره گذاری و … اضافه خواهد شد.

قیمت خودروهای موتاژی محاسبه شده توسط سازمان حمایت

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟